מצנח מ- 850$ לעובדים החוששים מפעולות טרור


לפני כשבוע התקבלו בחנות SAFER AMERICA עשרות רבות של פניות טלפוניות כדי לברר מה ניתן לרכוש שם כאמצעי הגנה אישיים כנגד פעולות טרור. היה זה לאחר שהממשל האמריקני העלה את רמת הכוננות בארה"ב על פי ידיעות מודיעיניות שהתקבלו על תכניות לביצוע מעשי טרור, ביניהם גם בניו יורק. אם כן, ניתן לרכוש בחנות מסיכת אב"כ במחיר של בין 100$ ל- 250$, מצנח שאפשר להשאירו במשרד הנמצא באחת הקומות הגבוהות, כאמצעי חילוץ במקרה של פיגוע דומה לזה שהיה במגדלי התאומים, והמחיר – 850$ עד 1,500$, וגם גלולות יוד כנגד קרינה רדיואקטיבית, במחיר צנוע יותר של 10$.

 

המכירות של SAFER AMERICA עברו לפני שנה את הסכום של 2 מיליון דולר

 

 אתר האינטרנט של החנות מציע ערכות המיועדות לתרחישי טרור שונים, כמו ערכה למילוט מבניינים גבוהים, ערכה לקרינה רדיואקטיבית, ערכה לחילוץ בזמן שריפה ועוד. בכל ערכה פנסים ואביזרים נוספים בהתאם לתרחיש. מנהל החנות מספר בראיון ל- CNN כי חלק גדול מהפניות הגיע מעובדים בבניין CITIGROUP, אשר על-פי המידע שהתקבל היה בין המטרות העיקריות של פעולות הטרור. המכירות של SAFER AMERICA עברו לפני שנה את הסכום של 2 מיליון דולר, כאשר בשבעה החודשים הראשונים של השנה נכנסו לקופת החנות יותר כספים מאשר בשנה הקודמת כולה. התחזית היא כי לקראת הוועידה של הרפובליקנים שתיערך בניו יורק בסוף חודש אוגוסט, יעלו המכירות באופן משמעותי.

התייחסות: בישראל זכורה היטב ההיסטריה של הקניות שהיתה סביב מלחמת המפרץ השניה, כאשר החנויות נאלצו לחדש כמעט על בסיס יומיומי את מלאי חומרי האטימה,  הסוללות ומכשירי הרדיו המופעלים ידנית. ביקושים של קהלי יעד המבוססים על פחדים מאירועים עתידיים, יכולים לבסס עסקים שיתמחו בכך – שכן בסוג זה של עסקים רגישות המחיר היא נמוכה ביותר, והציבור רוכש בלי לעשות חשבון וכמעט בלי להשוות מחירים.

 powered by: mipotech