בקצרה

שירות חדש של TIVO ועוד

·        חברת Timberland השיקה לאחרונה את מותג ה GoLite שהוא סדרה חדשה של נעלים המיועדות לספורט אקסטרים בקטגוריה המכונה skyrunning. נעלי GoLite הם קלות במיוחד ותוכננו כדי להקל על ספורטאים לרוץ ב'טרקים' מתפתלים באיזורים גבוהים במיוחד. נעלי GoLite הם פרי של חשיבה חדשנית שהתמקדה בפתרון בעיות של ריצה במסלולים קשים בגובה רב, והם יושקו באביב של שנת 2007.

·        אלה המתגוררים בסמוך לשדות תעופה ומתלוננים נגד רעש המטוסים בשעות הלילה, יכולים עתה להוסיף לסל הנימוקים שלהם גם תוצאות מחקר חדש. מסתבר כי פליטת הגזים של מטוסים בשעות הלילה תורמת להתחממות כדור הארץ באופן משמעותי יותר מאשר טיסות יום. המחקר נערך על ידי מדענים באוניברסיטאות לידס ורדינג שבבריטניה.

  • לפני כשבוע הושק ה TiVoCast שהוא שירות חדש שבאמצעותו יכולים מנויי TIVO לצפות על מסך הטלביזיה שלהם בתכנים המועברים באינטרנט. השירות החדש הוא ללא תשלום אך משולבות בו פרסומות. זהו שלב נוסף במהפיכת ה IPTV אשר בהתאם לתחזית של Deloitte & Touche שהתפרסמה לפני מספר ימים בשנת 2009 ישולבו  סרטי וידיאו ב 90% של אתרי האינטרט. במקביל צופה חברת Intel כי בשנת 2008 ישולבו בכל המחשבים הניידים ומתקני כף יד שבבים ש WIFI.


powered by: mipotech