מעתה ניתן לקבל מאמן אישי לשיפור הכושר ב DVD

כל מאמן מצולם כשהוא מבצע 1,500 תרגילים שונים, המאוחסנים בבנק מידע באתר החברה. האתר משמש כאמצעי תקשורת בין המנוי למאמן שנבחר על ידו

מזה שנים קונים צרכנים קלטות וידיאו ו DVD כדי לבצע פעילות גופנית "מודרכת" אל מול מסך הטלביזיה. תוחלת החיים של פעילות כזו היא קצרה ביותר, שכן אינה יכולה לתת לצופה את המשוב הדרוש כדי להמשיך ולהתעמל. לפני כשנתיים הוקמה חברה המפיקה קלטות  DVD המציעים תרגילי אימון כושר מותאמים ליכולות ולקצב ההתקדמות של המתעמלים. אלה, שאינם יכולים להרשות לעצמם מאמן אישי בחדר כושר, יוכלו מעתה תמורת 25 דולר לחודש לקבל קלטות המותאמות לקצב ההתקדמות שלהם, ולצרכים שלהם. דאוג לוין, גייס משקיעים שהזרימו 3.4 מיליון דולר למיזם, שהושק לפני כשנתיים והצליח לגייס עד כה 6,300 מנויים המתמידים בפעילות הגופנית מול הטלביזיה. כל מנוי חדש ממלא שאלון ובו פרטים חיוניים כמו גיל, גובה משקל, מין, ודירוג רמת הגמישות הגופנית. המנוי, יכול לבחור באמצעות האתר באינטרנט מאמן אישי מתוך גלריה של מאמנים שניתן לצפות בקטעי ווידיאו המציגים את יכולותיהם. כל מאמן מצולם כשהוא מבצע 1,500 תרגילים שונים, המאוחסנים בבנק מידע באתר החברה. האתר משמש כאמצעי תקשורת בין המנוי למאמן שנבחר על ידו כשהוא יכול להציג בפניו את קצב ההתקדמות שלו, ואת החסמים שנתקל בהם לביצוע תרגילים שונים. על בסיס תקשורת זו, נשלח למנוי אחת לחודש DVD ובו תרגילים שנועדו לתת תשובה לקצב ההתקדמות בפועל של המנוי.

התייחסות: הקונספט דומה מאד לשיווק "אחד לאחד" מבסיס נתונים. כך יכול כל מי שזוהה כמעדיף סוג מסויים של מוצרים לקבל הצעות מושכות, אשר כאילו הוכנו רק עבורו. למעשה, הוכנו עבור קבוצות של צרכנים שיש ביניהם את אותו מכנה משותף.

 

 powered by: mipotech