האמריקנים משתמשים באתרי ההיכרות בעיקר למטרות חברתיות ולא רומנטיות

במחקר אחר שנערך על ידי חברת JUPITER בחודשיים הראשונים של שנת 2006 ולקראת חג האהבה 'ולנטיין' ניכרת האטה במספר המנויים של אתרי ההיכרות בארה"ב

סקר שנערך על ידי חברת GMI Poll בקרב 17,502 גולשים ב 18 ארצות מראה כי האמריקנים משתמשים באתרי היכרות למטרות חברתיות ולאו דווקא רומנטיות. 21% מהנסקרים גלשו באתרים אלה כדי לחפש חברים חדשים, בעוד שרק 16% גלשו כדי למצוא פרטנרים לסקס מזדמן.  יחד עם זאת מתברר כי הגולשים האמריקנים שומרים על קוד מוסרי גבוה כאשר הם יוצרים קשרים באתרי ההיכרות. כ 40% מהם מאמינים כי תקשורת אישית אינטרנטית הנוצרת בלי ידיעתו של בן או בת הזוג היא בבחינת מעשה בגידה. לעומת זאת הרוסים מככבים בתחתית הרשימה של הקוד המוסרי, ואינם רואים כל רע בתקשורת כזו כאשר הם נמצאים במסגרת זוגיות.

במחקר אחר שנערך על ידי חברת JUPITER מתברר כי בחודשיים הראשונים של שנת 2006 ולקראת חג האהבה 'ולנטיין' ניכרת האטה במספר המנויים של אתרי ההיכרות בארה"ב. מסתבר שרק 5% מכלל הגולשים משלמים עבור שירותי היכרות, זאת לעומת 6% בשנה שעברה. האנליסטים של JUPITER סבורים כי הבעיה העיקרית היא העלות הגבוהה הנדרשת מהמנויים, מה שהגדיל אמנם את הכנסותיהם של אתרי ההיכרות, אך צמצם משמעותית את מספר המנויים. אנליסטים אלה מאמינים כי אתרי 'דיסקאונט' יוכלו לשפר באופן ניכר את מספר המנויים שלהם. חברת המחקרים JUPITER  ערכה את המחקר בקרב 2,639 גולשים באינטרנט.

התייחסות: הבדידות החברתית בארה"ב מעצבת מחדש את הקונספט עליהם מבוססים אתרי ההיכרות. מאתרים שהיו מיועדים אך ורק ליצירת קשרים רומנטיים בין גולשים, הופכים אתרים אלה למוקד חשוב ביצירת קשרים חברתיים.

 powered by: mipotech