איך לרכוש פרסומת טלביזיה ב-1,200$ כשעלות הפקתה מאות אלפי דולרים

בספריה העשירה של THOUGHT EQUITY פרסומות ממוחזרות שנרכשו במחירי כמעט-אפס מ-300 חברות פרסום

בכל משרד פרסום, במגירות תחתונות ובמדפים צדדיים, מתוייקים קליפים נשכחים של פרסומות אשר הלקוחות שהזמינו אותם שוב אינם זקוקים להם. חברת THOUGHT EQUITY אשר בדנבר קולורדו, זיהתה באוצר בלום זה הזדמנות עסקית בכך שהחלה לרכוש את הפרסומות עבור עסקים קטנים שאינם יכולים להרשות לעצמם הפקות יקרות, ויכולים לקדם את עסקיהם על ידי פרסום בתחנות כבלים, תחנות אזוריות ואפילו שכונתיות. עסקים קטנים יכולים לבחור בספריה העשירה של THOUGHT EQUITY פרסומות ממוחזרות שנרכשו במחירי כמעט-אפס מ-300 חברות פרסום.  כך למשל רכש בתחילת השנה מנהל סניף לאס וגאס של חברת ההשכרה BUDGET פרסומת שבמקור הופקה עבור חברת BMW , תמורת 1,200$. הלוגו של חברת המכוניות הגרמנית הוחלף בלוגו של חברת ההשכרה בלאס וגאס, הפרסומת שודרה בטלביזיה המקומית, והתוצאות היו מעולות.

 

חברת THOUGHT EQUITY רוכשת מחברות פרסום פרסומות שאין להם שימוש ומציעה אותן במחירים אטרקטיביים לעסקים קטנים ובינוניים

 

 כך יכול בעל עסק קטן להשתמש בפרסומת, שהפקתה עלתה במקור מאות אלפי דולרים, תמורת סכום נמוך הנמצא בהישג ידו. חברת THOUGHT EQUITY מציעה למשרדי פרסום והפקה לרכוש את אלפי המטרים של פרסומות המוטלים בארכיונים שלהם כאבן שאין לה הופכין. היא הופכת אותן למדיה דיגיטלית, ובכך מאפשרת לחברות המתעניינות לחפש את החומר המתאים להן לפי נושאים וקטגוריות, באופן המאפשר לסנן את הפרסומות בדרך פשוטה וקלה, וליהנות מהפקות יקרות ומושקעות.

התייחסות: האין זה רעיון מעולה עבור חברות ישראליות, היכולות לגייר פרסומות כאלה? הבעיה בישראל, כי עסקים קטנים אינם יכולים לקדם את עסקיהם בטלביזיה, מאחר שיש רק שני ערוצים בהם ניתן לפרסם, והמחירים שם מרקיעים שחקים. התרת הרצועה על ידי הרגולטורים, שתאפשר לעסקים קטנים לפרסם בערוצי נישה של הכבלים, תקדם את עסקיהם, תפתור חלק מבעיית האבטלה, ותתרום רבות למשק הישראלי.

 powered by: mipotech