בקצרה


v   ענק מנועי החיפוש גוגל, אינו נח לרגע ובקרוב יושק שירות להורדה של סרטי וידיאו. אנליסטים סבורים כי שירות זה יציב את גוגל כמוביל בתחום אספקת תכני וידיאו באינטרנט, כאשר ספקי תוכן, כולל אולפני הפקה מובילים וצרכנים בעלי יוזמה קריאטיבית, יוכלו להציע לגולשים מגוון של סרטים תמורת תשלום או בחינם. מנהל תחום הוידיאו בגוגל, הודיע לאחרונה  כי מנוע החיפוש יציג שירות וידיאו אשר חלקו ילווה בפרסומות וניתן יהיה להורידו ללא תשלום, וחלקו תמורת תשלום.

v  מספר מכשירי רדיו לווייני בארה"ב, המסתכם היום ב 12 מיליון יחידות  יגיע בשנת 2010 ל 55 מיליון יחידות. זאת על פי התחזית של Jupiter Research. עיקר הביקוש החזוי הוא למכשירי רדיו הניתנים לטלטול ולשימוש בכלי הרכב.  הרדיו הלווייני מאפשר קליטה של תחנות המועדפות על ידי המשתמשים כמעט בכל מקום בארה"ב. כשני שליש של המכשירים הנמכרים היום ניתנים לשימוש כפול – בחיבור לכלי הרכב, וכמכשיר נייד הניתן לטלטול לשימוש בפיקניקים ועל חוף הים.

v בימים אלה תיאלץ בריטניה להסתפק בתואר הכלכלה החמישית בגודלה בעולם, לאחר שתפנה את המקום הרביעי לסין. כלכלנים אומרים כי בסוף חודש דצמבר יתפרסם כי ה GDP של סין גדל השנה בכ 20% לעומת 1.65 טריליון דולר בשנת 2004. 

 powered by: mipotech