טרנד המחטבים מפנה את מקומו לטרנד בגדי הספורט לנשים

ג'אקי סטפורד, עורכת אופנה וסטייליסטית סלבריטי בניו יורק, אומרת כי הנשים של היום לא מוכנות יותר לדחוס את גופן כמו שפופרת של משחת שיניים, והן מעדיפות נוחות עם גזרה שהיא אחת לאחת שלהן. (אפריל 2015)

טרנדים חדשים יכולים לגרום לכאבי ראש לא קטנים לחברות ועסקים שהתרגלו לתת מענה לביקושים ההולכים ודועכים. היצרן המוביל בענף המחטבים SPANX שהם אותם בגדים תחתונים המעניקים לאלה הלובשות אותם מראה חדש רזה יותר בכשתי מידות מנסה להתמודד עתה עם מה שנראה כדעיכה של טרנד המחטבים הדוחסים את הגוף. זאת לאחר שבמשך 15 שנה כיכבו המחטבים של SPANX בהצלחה מסחרית מדהימה , מה שהניעה יצרנים נוספים להיכנס לתחום הדחיסה של גופות נשים הרוצות להיראות טוב יותר. המחטבים, הם אותם יורשים נוחים יותר של המחוך המפורסם מהמאה ה 19 בסגנון הסרט "חלף עם הרוח" שעצר את נשימתה של השחקנית סקרלט אוהרה, ואת נשימתם של גברים רבים.
ג'אקי סטפורד, עורכת אופנה וסטייליסטית סלבריטי בניו יורק, אומרת כי הנשים של היום לא מוכנות יותר לדחוס את גופן כמו שפופרת של משחת שיניים, והן מעדיפות נוחות עם גזרה שהיא אחת לאחת שלהן. זאת הסיבה שהיצרן SPANX יוצא עתה עם סדרה חדשה של תחתונים ובגדים אינטימיים שהיא סוג של פשרה בין הדחיסה חסרת הפשרות לבין תנועה חופשית של אברי הגוף. המחטבים החדשים יודעים להחליק בליטות שונות בגוף, אך אינם מעצבים מחדש את המותניים והירכיים. תחום המחטבים אכן צריך להמציא את עצמו מחדש, שכן על פי חברת המחקרים NPD , הוא ירד ב 3% בשנה האחרונה לרמה של 678 מיליון דולר. בעוד שהטרנד המתחרה הוא בגדי הספורט לנשים, בהובלתו של היצרן spandex המתמחה במכנסי יוגה. תחום זה רשם גידול משמעותי של 8% בשנה האחרונה והגיע להיקף מכירות של 15.9 מיליארד דולר. 
לא קשה לנחש כי הטרנד החדש של בגדי ספורט לנשים, יניב מותגים חדשים, ואילו טרנד המחטבים יצטרך למצוא פתרונות חדשניים יותר כדי לשמור על מקומו בשוק.

 powered by: mipotech