סן פרנציסקו הפכה למרכז חדש של משרדי פרסום ייחודיים ושונים המחפשים שת"פ עם חברות סטארט-אפ כדי להוביל מהפכה שתוביל לאקזיטים משמעותיים.

קבוצת הפרסום ליאו ברנט הקימה אף היא סניף בסן פרנציסקו כדי להתמקד בפיתוח פלטפורמות חברתיות חדשות כמו 'בגדים טכנולוגיים' (מאי 2014)

האם סן פרנציסקו יורשת את המיקומים המיתולוגיים של ענף הפרסום בארה"ב - 'מדיסון אווניו" ועמק הסיליקון? אכן כך זה נראה כיום. סן פרנציסקו הופכת למרכז גדל והולך עבור משרדי פרסום ומשרדי ייעוץ שיווקי, כולל ענקים כמו קבוצת הפרסום ליאו ברנט. גיזת הזהב אותה מחפשים משרדי הפרסום שם היא גילוי אותו טאלנט, שיוביל את המהפכה הבאה המוגדרת כ 'אחת והיחידה שתשנה את ההתנהגות הצרכנית'. הסימנים לכך כבר נראים לעין, ומשרדי הפרסום משנים את ה DNA שלהם והופכים בפועל לסוג של חברות סטארט-אפ, בעלי ליבה שיווקית המבוססת על יצירת יחסי גומלין עסקיים עם יזמים מבטיחים וחדשניים, שיוכלו למצוא במשרדי הפרסום החדשים מקור לא אכזב של רעיונות וידע.  סן פרנציסקו הופכת לזירה עסקית עבור משרדי פרסום המחפשים כמו כל יזם את האקזיט הבא, אותו אקזיט שיעמיד לרשות לקוחותיהם שיטות חדשניות לתקשורת עם קהלי היעד שלהם.
קבוצת הפרסום, ליאו ברנט, שאף היא התמקמה בסן פרנציסקו, רואה את הדברים כך: משרדי פרסום חייבים לחזר אחר סטארטאפיסטים כדי להוביל את ענף הפרסום לעידן חדש.   ענף הפרסום המסורתי נמצא עתה בישורת האחרונה ועובר במהירות לתחום החברתי, הכולל בין השאר פלטפורמות כמו סמארטפון, טבלטים וגם "בגדים טכנולוגיים" (wearable technology) או בשפה יותר פופולארית 'טקסטיל חכם'. המעבר לפלטפורמות חדשות בא לידי ביטוי, בכך שהמדיה החברתית בסמרטפון צמחה ברבעון הראשון של שנת 2014 ב 28%, בעוד שהצמיחה של תחום זה במחשבים נייחים גדל ב 11% בלבד. חברת הענק ליאו ברנט, עשתה את הצעד המשמעותי הראשון בשנה שעברה, כאשר הקימה חטיבה ייעודית למדיה חברתית מבוססת מובייל.


 
powered by: mipotech