אוניברסיטאות בבריטניה השיקו 24 קורסים אקדמיים אונליין ובחינם

"סוד עוצמת המותגים" הוא אחד הקורסים שביממה הראשונה להשקת האתר נרשמו אליהם כ 20,000 בני אדם מ 158 ארצות (ספטמבר 2013)


"סוד עוצמת המותגים" הוא קורס אקדמי אונליין ברמה של פיילוט שמוצע על ידי 24 אוניברסיטאות בבריטניה במטרה לעודד צעירים וצעירות לשקול לימודים אקדמיים. קורס זה, הוא אחד מ 20 קורסים המוענקים לכל אדם בכל מדינה שהיא במסגרת פרויקט FutureLearn, הכולל הרצאות, וחומר לימוד המיועד ל מחשבי טבלה, לפטופ וסמארטפון. הפייננשל טיימס מדווח כי היוזמה הראשונה לפרויקטים כאלה נעשתה לפני מספר שנים על ידי אוניברסיטאות יוקרתיות בארה"ב כמו סטנפורד, הרווארד ו MIT, המוגדרות כ 'ליגת האייווי' (העילית שבעילית) שבמשך מספר שנים העניקו השכלה למיליוני צעירים הלומדים אונליין ללא תשלום.

האוניברסיטאות בבריטניה משיקים במסגרת הפרויקט 20 קורסים, כמו ההתפתחויות האחרונות במלחמה בסרטן, הסיבות לשינויים במזג האוויר, מהי רפואת שיניים, אנגליה בתקופת ריצ'רד השלישי, חדשנות ויזמות, סוד העוצמה של מותגים ועוד. אך די מפתיע שדווקא אוניברסיטאות העילית שם, כמו אוקספורד, קמברידג' ובית הספר לכלכלה של לונדון, אינן לוקחות חלק בפרויקט. מארגני הפרויקט מאמינים כי במרוצת הזמן יצטרפו גם המוסדות האליטיסטים.

מהלך כזה מייצג עבור האוניברסיטאות המשתתפות אפשרות ליצור תהודה ציבורית בקרב צעירים המתחבטים אם מתאים להם להקדיש מספר שנים להשגת תואר באוניברסיטה. עצם העובדה, כי הקורסים הם חינמיים וכוללים נושאים המוגדרים כ 'מעניינים' ייצרו מיתוג ברור יותר הן ללימודים אקדמיים והן לאוניברסיטאות הלוקחות בו חלק.
ב 24 השעות הראשונות לפתיחת האתר נרשמו לקורסים אלה למעלה מ 20,000 צעירים וצעירות מ 158 ארצות.
powered by: mipotech