הדובי הפרוותי של רשת הסדנאות המצליחה BUILD-A-BEAR הופך להיות דיגיטאלי. חנות ראשונה במתכונת של פארק שעשועים נפתחה בארה"ב

הרשת מכרה במשך עשור לקיומה 110 מיליון דובי-ם פרוותיים (ספטמבר 2012)

הדובי הפרוותי של רשת הסדנאות המצליחה BUILD-A-BEAR ,הכוללת 296 חנויות/סדנאות, הופך להיות דיגיטאלי. לאחר כעשור של הצלחת הקונספט  המאפשר לילדים וילדות ליצור את הדובי האישי שלהם, ולקבל גם תעודת לידה שלו, פותחת הרשת חנות קונספט חדשה – עשה לך דובי דיגיטאלי. מאחורי קונספט זה עומדת מציאות משתנה, של ילדות וילדים המבלים שעות רבות מול המסכים הדיגיטאליים אשר שוב אינם מתרגשים מעבודת כפיים יוצרת. הרשת מכרה במשך העשור האחרון 110 מיליון של דובי-ם פרוותיים שריגשו 110 מיליון ילדים וילדות.

מייסדת ומנכ"לית הרשת מקסין קלארק אמרה לביזנס וויק כי בשלוש השנים האחרונות הרשת מפסידה בשל החדירה המהירה וההתרחבות של קטגוריית המשחקים הדיגיטאליים על גבי פלטפורמות של מחשבי טבלה וטלפונים חכמים. הרשת יצאה עתה בקמפיין שהיקפו מוערך ב 8 מיליון דולר, להחדרת הקונספט הדיגיטאלי של 'בנה לך דובי'. מהלך התכנון וההשקה נמשך כשנתיים כאשר הרשת נעזרת בחברת מיתוג שבדקה את ההיתכנות השיווקית של המותג הדיגיטאלי החדש, וסייעה בפיתוח שלו. החנות הראשונה נפתחה בסט. לואיס, על פי קונספט המשלב חנות קמעונית עם פארק שעשועים.

פרשנות העורך: החיבור של ילדים וילדים למדיה הדיגיטאלית הוא המהיר והמרשים ביותר מבין קבוצות הגיל השונות. גילאים צעירים אלה מפגינים יכולת וירטואוזית ברדיפה אחר עבריינים, במירוץ מכוניות ובמשחקים אחרים הדורשים זריזות ידיים ומחשבה, כשהם מביסים כל 'מבוגר' מגיל 20 ומעלה. קונספט חדש זה יצירת דובי דיגיטאלי אישי, וההרפתקאות המזומנות לו הוא בראשיתו והסיכוי להצלחתו הוא ביצירת מיתוג ברור של פארק שעשועים ייחודי, העונה על צורך בטיפול בחיית המחמד שניתן לעבור איתה שורה של הרפתקאות, שהמסכים האישיים של בני המשפחה אינם יכולים לתת להם מענה.
powered by: mipotech