איך גננת אמריקנית הצליחה לשווק ערכות לימוד לגני ילדים במיליון דולר

יזמות לדוגמא שהתאפשרה אודות לאתר מדיה חברתית מסחרי לגני ילדים (ספטמבר 2012)

גננת קריאטיבית ממדינת ג'ורג'יה הצליחה להגשים את החלום האמריקני ולייצר הכנסה של מיליון דולר במשך שנה וחצי. הקונספט שפיתחה - הכנת ערכות לימוד ידידותיות לגננות ומורים בגני ילדים ושיווק שלהם באמצעות אתר סחר אינטרנטי הקרוי TeachersPayTeachers שבו משווקים כיום כ 15,000 גננות ומורים חומרי לימוד שונים. הגננת, דנה ג'אמפ, סיפרה למגאזין ביזנס וויק כי היא יצרה 93 ערכות לימוד שונות ומכרה כל אחת מהן ב 8 דולר ל 160,000 גני ילדים.

כל ערכה כזו מאפשרת לגננת למלא משבצת לימוד בת שבועיים. כל ערכה כזו כוללת שפה אמנתית ייחודית, הצגה מתמטית, ניסויים מדעיים ורשימת ספרים לגיבוי והעשרת ההוראה. דנה ג'אמפ היא היזמית המצליחה ביותר באתר הסחר הייחודי, אך הביזנס וויק מדווח על שני מורים נוספים שכל אחד מהם עשה בתקופה קצרה 300,000 דולר, ו 23 מורים ומורות שכל אחד מהם שיווק חומרי לימוד ב 100,000 דולר.

אך כמובן שהיוזמה המצליחה היא של המורה פול אדלמן אשר הקים את אתר הסחר TeachersPayTeachers לפני שש שנים המגלגל כיום מידי חודש מכירות בהיקף של 2.5 מיליון דולר.

פרשנות העורך: אכן זיהוי קולע של ביקושים אצל קהל יעד המחפש פתרונות הוראה פשוטים וידידותיים למשתמש. אך ספק עם דנה ג'אמפ הייתה מצליחה להגיע להישג כספי כזה ללא האתר ששימש כסוג של מדיה חברתית מקצועית לאלפי מורים. אתרי נישה כאלה, יכולים לחולל פלאים אצל עסקים קטנים, ובמידה שאין אתר סחר המתמקד בנישה שלך, אולי כדי להקים כזה גם כאן?
powered by: mipotech