יאהו ו- TIVO יצרו מיזם להעברת תכנים מהמחשב לטלוויזיה

עד סוף השנה ניתן יהיה להקליט באופן אוטומטי במתקני TIVO נתונים על התנועה בדרכים, תחזיות מזג אויר

מנוע החיפוש Yahoo וחברת TIVO השיקו מיזם חדש לשילוב השירותים שלהם, כדי לקצר את המרחק בין המשרד הביתי בו מצוי המחשב לבין חדר המגורים בו צופים בטלוויזיה. בימים אלה הכריזו שתי החברות, כי Yahoo תספק תכני אינטרנט באמצעות המתקן הדיגיטלי של TIVO, המאפשר להקליט על דיסק קשיח תוכניות טלוויזיה לפי בחירה, ולתת לצופה את האופציה לדלג על הפרסומות. עד סוף השנה ניתן יהיה להקליט באופן אוטומטי במתקני TIVO נתונים על התנועה בדרכים, תחזיות מזג אויר, ו...צילומים מאלבום וירטואלי, באופן שהצופה באמצעות השלט יוכל בהקלקה אחת לקבל את המידע על מסך הטלוויזיה.

לחברת TIVO 3.6 מיליון מנויים ברחבי ארצות-הברית – מספר שעדיין אינו מהווה את המסה הקריטית הנדרשת לשינוי מהותי בתוצאות העסקיות של החברה. אך קונספט ה- DVR מופץ היום גם על-ידי חברות אחרות, ומעריכים שמספר המנויים על שירותיהן בארצות-הברית מתקרב לשמונה מיליון בתי אב.

התייחסות: ממשקים המאפשרים אינטראקציה בין המחשב לטלוויזיה מצויים עימנו מזה זמן. אך החיבור ל-Yahoo, פורטל התוכן ואחד ממנועי החיפוש המובילים, יתן לקונספט זה תאוצה, וסביר שבקרוב נראה שת"פים כאלה גם עם ספקי תוכן אינטרנטי נוספים.

 powered by: mipotech