הכבלים יזכו בנתח שוק גדול יותר של הפס הרחב

עד שנת 2010 יגיע היקף החדירה של הפס הרחב בארה"ב לכ 80% מכלל אוכלוסיית גולשים של 88 מיליון בתי אב

הכבלים הם שיזכו בנתח השוק הגדול יותר של הפס הרחב על חשבון הטלפוניה הקווית (DSL)– אלה הם מסקנות האנליסטים של חברת המחקר Jupiter Research, שפרסמה בימים אלה את התחזית שלה לשוק הפס הרחב בארה"ב עד לשנת 2010.

כיום מחוברים לפס הרחב כ 44% מכלל אוכלוסיית הגולשים בארה"ב המונה 75 מיליון בתי אב. עד שנת 2010 יגיע היקף החדירה של הפס הרחב לכ 80% מכלל אוכלוסיית גולשים של 88 מיליון בתי אב. חברת Jupiter Research בדקה את התכנים המוצעים באינטרנט ודירגה אותם כאשר המוסיקה מובילה במקום הראשון (10%), משחקים במקום השני (7%) וכרטיסי ברכה וירטואליים (6%). מקום משמעותי בדירוג הגלישה הם אתרי היכרויות (4%), דיאטה (3%), עזרים וירטואליים להשוואת מחירים (3%) ולימוד והדרכה מרחוק (3%).

 החדירה הצפויה של הפס הרחב תאיץ את המגמות דלהלן:

v     תכני מולטימדיה, מוסיקה ומשחקים, לטלביזיה ולאינטרנט. (הממשקים בין האינטרנט לטלביזיה יהיו ידידותיים יותר ויעילים)

v     ספקי האינטרנט (ISP) וחברות התוכן יציגו בפני צרכנים חבילות מתחרות של תכנים דיגיטאליים, על פי הגישה השולטת עתה: "התוכן הוא המלך".

אשר לקהלי היעד, הרי שיגדל באופן משמעותי אחוז הגולשים מבני גיל הזהב שהגלישה מהווה עבורם מקור מרכזי לעדכון על הנעשה בעולם וליצירת קשרי ידידות על רקע הבדידות האופיינית לבני גיל זה. על פי התחזית של Jupiter Research יגיע מספר הגולשים בקרב בני  65 ומעלה ל 20 מיליון בשנת 2010 לעומת 10 מיליון בשנת 2004.

 

למידע מפורט על התחזית הנ"ל  ו/או המחקרים ושירותי הייעוץ של האנליסטים של Jupiter Research  ניתן ליצור קשר במייל לחיים אורן -מנהל המשרד הישראלי של החברה

haim@orenwebmarketing.com

או בטלפון:03-767-6685

 

 

 

 

 

 powered by: mipotech