חברת Ryanair הטיסה זו הפעם הראשונה יותר נוסעים מאשר בריטיש איירווייס

עקב עליה ברווחיות של Ryanair עלו גם המניות שלה, ושווי החברה מוערך עתה ב- 6.4 מיליארד דולר, לעומת בריטיש איירווייס ששווייה הוא 5.85 מיליארד דולר

מספר הנוסעים בחברת התעופה האירית Ryanair הגיע בחודש אוגוסט השנה ל- 3.26 מיליון, ובכך עלה זו הפעם הראשונה על 3.1 מיליון הנוסעים שהטיסה חברת בריטיש איירווייס. מנכ"ל חברת התעופה האירית, מייקל אולירי, אמר בראיון לרשת בלומברג כי הוא צופה שהשנה יגדל מספר הנוסעים ב- 27% לעומת השנה הקודמת. כמו כן מסר שהשנה ייפתח בסיס חדש, מספר 14 באירופה, בעיר פיזה שבאיטליה. במקביל, עקב העלייה ברווחיות של Ryanair עלו גם המניות שלה, ושווי החברה מוערך עתה ב- 6.4 מיליארד דולר, לעומת 5.85 מיליארד דולר שהוא השווי של בריטיש איירווייס. חברת Ryanair היא חדשה יחסית, והתפרסמה במחירי הטיסה הזולים שהיא מציעה לנוסעים באירופה. לא אחת ניתן לטוס באמצעותה במחיר של 20-30$ בין ערים שונות באירופה. החברה טסה משדות תעופה משניים שעלות השירות בהם היא נמוכה, ומוכרת את מרבית המושבים שלה מראש.

התייחסות: מחירי הנפט המאמירים גורמים לעליית מחירי הטיסות. היתרון של Ryanair שבנתה תשתית מתאימה כחברת תעופה דיסקאונט רק יתחזק, שכן היכולת להציע לצרכנים כרטיסי טיסה זולים בתקופה זו הופכת לנכס ממשי.

 powered by: mipotech