דרום אמריקה, ובמיוחד קוסטה ריקה תופשות את מקומה של הודו בתחום ה CALL CENTERS

בקוסטה ריקה כבר מועסקים 24,500 איש ב CALL CENTERS ובמערכות תמיכה של אתרי אינטרנט

יצרן הטלפונים הניידים HTC, שהוא אלמוני כמעט למשתמש הסופי, הופך לאחד מגורמי הפיתוח והייצור המבטיחים ביותר בעולם בתחום זה. היצרן הטאיוואני שהמכירות שלו גדלו מ- 116 מיליון דולר בשנת 2001 ל- 1.2 מיליארד דולר בשנת 2004, אחראי בין השאר גם למותגים הידועים כמו Palm Treo 650, ומחשב הכיס המתקדם IPac.

כאשר ביל גייטס הופיע בחודש מאי האחרון בכנס בלאס וגאס, הוא הציג את אחד הטלפונים הניידים המתקדמים ביותר בעולם, המאפשר למשתמש לגלוש איתו באינטרנט במהירות של פס רחב. הטלפון החדיש הוא מבית היוצר של HTC. אחת הסיבות ש- HTC  אינה ידועה כמו סמסונג, מוטורולה או נוקיה, היא שבמקור זהו יצרן של מחשבים ולא של טלפונים, אשר הפך ליצרן מספר אחת בעולם של מחשבי יד המבוססים על Windows. החברה נוסדה בשנת 1997 ומעסיקה היום 3,400 עובדים, כאשר שליש מהם מקדישים את זמנם למחקר ופיתוח. המבנה הבלתי שגרתי של HTC מבטיח פתרונות טכנולוגיים ייחודיים, והופך את היצרן לאחת החברות המובילות בעולם בתחום הטלפונים הניידים.

התייחסות: אנו מצויים בתקופה, בה ניתן ליצור יתרון יחסי על ידי חיבור של טכנולוגיות קיימות למוצרים חדשים בעלי כוח משיכה משמעותי. כך, למשל, צופים עתיד ורוד במיוחד לחיבור בין האינטרנט לטלוויזיה, וכך השכילה חברת HTC להבין את כוח המינוף של ה'חלונות' עם הטלפונים הניידים ומכשירי ה- PDA.

 

 powered by: mipotech