ה- Soup Nazi מסדרת 'סיינפלד' מקים עתה רשת של 1,000 דוכנים לממכר מרק

כל זכיין ישלם סכום של 30,000 דולר עבור הזיכיון ועוד 5% מהיקף המכירות השנתי. הרשת תיקרא Soup Kitchen International

לפני כעשור זכה דוכן למכירת מרק בניו יורק לתהילת עולם, לאחר שהונצח באחד הפרקים היותר הזויים של הסדרה 'סיינפלד', שם הוכתר בשם 'הנאצי של המרקים' (Soup Nazi). בעל הדוכן, השף הידוע לשימצה, הרוויח ביושר את התואר לאחר שנודע ביחסו הגס ללקוחות שלא התנהגו על פי קודים שהוא יצר בעצמו. לחלק מהלקוחות סירב למכור את גביע המרק הטעים במיוחד - שעל פי סולם Zagat המדרג מסעדות זכה למיקום גבוה יותר מאשר רוב מסעדות היוקרה בניו יורק - זאת למרות שעמדו זמן רב בתור כדי לזכות במרק המיוחל.

  אל יגנה, השף שאיש עוד לא ראה אותו מחייך, הקים עתה רשת של דוכני מרק בכל רחבי ארצות הברית, והם ימכרו את המרק הטעים, אשר אחד המרכיבים העיקריים שלו - גסות הרוח - ייעדר ממנו. הרשת לא תיקרא בשם Soup Nazi, למרות שאלמלא הסידרה המצליחה לא היה איש שומע עליו מלבד אלה העובדים באזור השדרה השמינית בניו יורק. מסתבר שיגנה כלל וכלל אינו אסיר תודה לג'רי סיינפלד, אותו הוא מכנה 'ג'רי הליצן'. השף וצוות הניהול שלו מתכננים להגיע בתוך חמש עד שבע שנים לרשת של 1,000 דוכנים, שיהיו מבוססים על זכיינות. כל זכיין ישלם סכום של 30,000 דולר עבור הזיכיון ועוד 5% מהיקף המכירות השנתי. הרשת תיקרא Soup Kitchen International, והדוכנים ימוקמו בקניונים, בשדות תעופה וגם ברשתות מזון.

התייחסות: מסתבר בדיעבד כי את ה- Soup Nazi ניתן כיום להגדיר כ'תוכן שיווקי' שיצר תהודה בינלאומית למרק שרק מעטים טעמו אותו. זוהי עדות חותכת לעוצמות הטמונות בתוכן השיווקי כאשר הוא הופך לחלק בלתי נפרד מהעלילה של הפרק בסדרת הטלוויזיה או של הסרט.powered by: mipotech