ליהנות מאלכוהול כמעט ללא קלוריות ופחמימות - ובלי HANGOVER בבוקר שאחרי


"אלכוהול ללא נוזל" הוא מכשיר חדש אשר פותח על ידי איש עסקים בריטי ומאפשר למבקרים בפאבים לשאוף תערובת של חמצן עם אלכוהול, ו"להתמסטל" ממש כאילו לגמו ממשקה. המכשיר כבר פועל במספר פאבים בבריטניה, ולאחרונה גם בארה"ב, כאשר  חברה אמריקנית  רכשה את זכויות ההפצה של המכשיר בצפון אמריקה. אחד היתרונות העיקריים של שאיפת אלכוהול היא שניתן להגיע לתחושות שמשקאות אלכוהוליים מעניקים, ללא רגשי האשמה הכרוכים בצריכה גבוהה של קלוריות ופחמימות של משקאות נוזלים.

 

שאיפת ה"ערפל" האלכוהולי נעשית במכשיר דמוי משאף המיועד להקל על חולי אסתמה, וניתן לשאוף במשך כעשרים דקות "שוט" אחד של משקה

 

יתרון נוסף הוא כי צריכה של התערובת הנראית כמו "ערפל" משחררת את המשתמשים מתופעת הלוואי מספר אחת של צריכת אלכוהול, הלא היא ה-   HANG OVER  של הבוקר שאחרי. נוסף לכך משוחררים המשתמשים מתופעת לוואי נוספת של צריכת אלכוהול – אותו ריח פה האופייני לשתיינים. החברה האמריקנית המפיצה את המשקה בארה"ב מציגה עדויות של משתמשים כמו "זו מין הרגשה נקיה כזו", ו "אין את התחושה האופיינית של כבדות". שאיפת ה"ערפל" האלכוהולי נעשית במכשיר דמוי משאף המיועד להקל על חולי אסתמה, וניתן לשאוף "שוט" אחד של משקה במשך כעשרים דקות. התערובת, הכוללת גם חמצן, יוצרת לדברי המפיצים תחושה של אופוריה. למכשיר השאיפה מוכנסת קפסולה, הבאה בתערובות נוזליות כמו וודקה, ויסקי ומשקאות אחרים, המתערבבות עם בועות החמצן ויוצרות "ערפל" אלכוהולי מוכן לשאיפה.

התייחסות: סיכוי טוב ליצירת נישה חדשה בתחום צריכת האלכוהול, שכנראה לא תהיה רלוונטית ליינות ולבירה, אלא בעיקר למשקאות "קשים" יותר. יש בזה מרכיב של חדשנות, וגם פתרון - לאלה הסובלים מתופעות לוואי ידועות אחרי ליל שתיה. המוצר נראה כמתאים גם לישראל. ועוד: האם החדשנות הבאה בתחום זה תהיה "מדבקת אלכוהול" נוסח המדבקות המחדירות תרופות דרך העור?

 

 

 

 powered by: mipotech