למרות כל הנבואות - מרתה סטוארט תחזור להיות

לפני מספר שנים הפכה סטוארט ב"ספין" מדהים את דמותה הציבורית המוכרת והאהודה למותג מבוקש שהעניק את שמו למאות רבות של מוצרים לבית

לפני כשנה החל מירוץ מתוקשר המכונה בשם "מי יחליף את המותג מרתה סטוארט?"   אותם כלי התקשורת האמריקנים שהספידו בנימה של שמחה לאיד את הדוגמנית לשעבר נאלצים עתה להודות, כי מותג-העל "מרתה סטוארט" לא רק שלא נחלש, אלא שהוא צפוי אף להתחזק.  מסתבר כי מיד לאחר שתשוחרר מהכלא תככב מרתה סטוארט בשתי סדרות טלוויזיה – האחת היא תוכנית בישול, והשנייה תוכנית ריאליטי בסגנון של "המתמחה" בכיכובו של דונלד טראמפ.

לפני מספר שנים הפכה סטוארט ב"ספין" מדהים את דמותה הציבורית המוכרת והאהודה למותג מבוקש שהעניק את שמו למאות רבות של מוצרים לבית. תוך מספר שנים הצליחה להפוך לכמעט מיליארדרית, כשהונה מוערך בכשמונה מאות מיליון דולר. בשנת 2002, הגיעו המכירות של מוצרי מרתה סטוארט ל- 17% מכלל מכירות רשת K-MART.

התייחסות: הציבור האמריקני מראה בגרות בכך שהוא מבדיל בין המעידה החד-פעמית של מרתה סטוארט לבין מותג-העל הקרוי על שמה. בניגוד למותג "רמדיה" אשר ספק אם אי-פעם יוכל להשתלב שוב בשוק הישראלי, המותג מרתה סטוארט לא הונה ולא הוליך שולל את הציבור האמריקני.ושאלה: האם נראה בקרוב כמה מהמוצרים של מותג-על זה בישראל?

 powered by: mipotech