אתרי היכרות בבריטניה מניבים אחוז גבוה של מערכות יחסים

בארצות הברית מסתמנת ירידה בפופולאריות של אתרי היכרות, ומספר הגולשים בהם יורד בכשליש

מחקר שנערךבבריטניה על ידי פרופסורים באוניברסיטת Bath בקרב 229 אנשים בגילאי 18-65 שהשתמשו בשירותי היכרויות מקוונים מצא, כי אכן השירות מסייע להם להיפגש עם בני ובנות זוג חדשים. כ- 94% מהנשאלים המשיכו להיפגש עם ה- "E-Partner" גם לאחר הפגישה הראשונה, כאשר מערכות היחסים נמשכות בממוצע כשבעה חודשים. ממצאים נוספים מראים כי גברים מעדיפים מערכת יחסים מקוונת יותר מאשר נשים, וכי יותר זוגות נוצרו מצ'טים מאשר מהעברות של הודעות דוא"ל מהאחד לשני.

 

בארצות הברית מסתמנת ירידה בפופולאריות של האתרים,  ומספר הגולשים בהם יורד בכשליש

 

עוד מתברר כי זוגות שהחליפו ביניהם מתנות בזמן ההתוודעות המקוונת ואשר שוחחו גם בטלפון יצרו מערכות יחסים עמוקות יותר. רוב הנשאלים לא השתמשו במצלמות וידיאו מקוונות כדי לתקשר, למרות שמחיריהן שווים לכל נפש. המחקר מראה, כי בעוד שתחום זה פורח בבריטניה הרי שבארצות הברית מתגלים בו סימני עייפות: במקביל, במסגרת מחקר אחר של חברת Jupiter, התברר כי בשנה שעברו ירד בכשליש מספר הגולשים באתרי היכרות אמריקנים וכי קצב הגידול של אתרים אלה קטן והולך.

התייחסות: גם בתחום זה יובילו אותם אתרים אשר יאמצו להם אסטרטגיה של חדשנות, אשר תתבסס על מחקרים איכותניים בעיקר לזיהוי צרכים וביקושים של גולשים וגם תאמץ מתודות חדשות של שיווק מבסיס נתונים.powered by: mipotech