יצרן צעצועים משיק מברשת שיניים לילדים המשמיעה להיטים בעת הצחצוח

סימני ההצלחה כבר נראים: רשת בתי המרקחת הגדולה ביותר בארצות הברית CVS, המציגה על מדפיה 116 סוגים שונים של מברשות שיניים, ביקשה בלעדיות על המברשת החדשה כדי למכור אותה ב- 5,300 בתי המרקחת שלה

חברת הצעצועים הגדולה Hasbro עומדת להשיק מברשת שיניים מוסיקלית לילדים. כשהילד יתחיל לצחצח בעזרתה את שיניו, תשמיע המברשת להיט פופ במשך שתי דקות, שהוא משך הזמן הצחצוח עליו ממליצים רופאי השיניים. עתה מנהלת יצרנית הצעצועים מו"מ עם חברות הפקה כדי לקבל זכויות ללהיטים עכשוויים.  בין הלהיטים ש"יוקלטו" במברשות השיניים החדשות יהיו "What a Wonderful World"  ו- "Wild Thing". חברת Hasbro מנהלת עתה מו"מ עם הכוכב השחור וויל סמית כדי שתוכל להשתמש בלהיט שלו “Black Eyed Peas”. מברשת השיניים החדשה, שחברת הצעצועים תולה בה תקוות רבות, מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת לפיה גלי הקול שהיא מפיקה עוברים לאורך עצם הלסת וחודרים לאוזן הפנימית, מה שמבטיח איכות סאונד יוצאת דופן.

 

סימני ההצלחה כבר נראים: רשת בתי המרקחת הגדולה ביותר בארצות הברית CVS, המציגה על מדפיה 116 סוגים שונים של מברשות שיניים, ביקשה בלעדיות על המברשת החדשה כדי למכור אותה ב- 5,300 בתי המרקחת שלה

 

השיר באורך שתי דקות מאוחסן במיקרוצ'יפ שגודלו כנקודה בסוף משפט. מפתחי המברשת בדקו ומצאו כי עצם הלסת האנושית היא מוליך איכותי של סאונד, ואחד מהם סיפר כי עוד בהיותו ילד נהג לסתום את אוזניו ולהתפעל כיצד הצליח לשמוע את ההמהום שלו בפה סגור. אחד היתרונות של המברשת הוא כי אדם העומד ליד מי שמצחצח את שיניו במברשת המוסיקלית בקושי ישמע דבר, ממש כאילו עמד ליד אדם המאזין לווקמן באמצעות אזניות.

חברת Hasbro מתכוונת להשיק את המברשת לקראת שנת הלימודים הבאה, והיא כמובן תצטרך להתחרות בפרוקטר אנד גמבל, שרכשה לאחרונה את ג'ילט שהיא יצרנית המברשת הנמכרת ביותר בעולם Oral-B. אך סימני ההצלחה כבר נראים: רשת בתי המרקחת הגדולה ביותר בארצות הברית CVS, המציגה על מדפיה 116 סוגים שונים של מברשות שיניים, ביקשה בלעדיות על המברשת החדשה כדי למכור אותה ב- 5,300 בתי המרקחת שלה.

התייחסות: האם בארץ תימכר המברשת עם להיטי הפסטיגל?powered by: mipotech