להלבנת שיניים עלתה ב 48%AC NIELSEN – סקר עולמי מראה כי מכירת תכשירים

אחת ההערכות היא כי תחום זה גדל בעיקר משום שנמצא פיתרון נוח וזמין להלבנת שיניים, בעוד שבשנים קודמות היה צורך לעבור לשם כך מספר טיפולים אצל רופא שיניים.

תכשירים להלבנת שיניים ולהסרת כתמים מהם מייצגים את הגידול המשמעותי ביותר (48%) בתחום הטיפוח האישי בעולם. זאת על פי סקר שנערך על ידי חברת AC NIELSEN ב 56 מדינות. אחת ההערכות היא כי תחום זה גדל בעיקר משום שנמצא פיתרון נוח וזמין להלבנת שיניים, בעוד שבשנים קודמות היה צורך לעבור לשם כך מספר טיפולים אצל רופא שיניים. עורכי הסקר מזהים את המגמות בתחום הטיפוח האישי בעולם והגיעו למסקנות דלהלן: ◘ קיים ביקוש גבוה לנוחות הבא לידי ביטוי בעיקר במיגוון ההולך וגדל של מוצרי WIPE ◘ הצרכנים ערים יותר לתקני בריאות ובטיחות של מוצרי הטיפוח האישי ◘ ניכרים שינויים בהיקפי הצריכה של קטגוריות שונות המבטאים את השינויים בפרופילים הדמוגרפיים, בעיקר בקרב גיל הזהב ◘ הולך וגדל מספר הגברים ה"מטרוסקסואלים" שהם "סטרייטים" המתקרבים בביקושי הצריכה שלהם בתחום הטיפוח האישי לנשים.

התייחסות: העלייה במודעות של בני כל הגילים למראה החיצוני שלהם כמרכיב חשוב בביטחון העצמי, הן בתחום הקריירה והן במערכות יחסים בינאישיים היא מגמה ברורה המייצגת שורה של הזדמנויות ליזמים חדשים ולחברות קיימות.

 powered by: mipotech