גרסה דיגיטלית של לוח טיסות של 300 חברות תעופה במחשבי כף יד

קהל היעד הוא כ- 85% מתוך 2.8 מיליארד צרכנים המשתמשים במידע מקוון, אשר חלק גדול מהם משתמש במחשבי כף יד – זאת על פי מחקר שנערך על ידי Yankee Group הביקוש ההולך וגובר אצל צרכנים המבקשים להיות מקושרים ומעודכנים באמצעות מכשיר כף היד מאתגר יזמים רבים כמו החברה הישראלית WorldMate העומדת מאחורי היכולות של ה Flight Schedueles עודכן ב 11.3

אלה העומדים בפני נסיעה לחו"ל מגבירים את קצב הגלישה שלהם באינטרנט כדי לאסוף מידע שימוש על מועדי טיסות, ביקורת מסעדות, מפות וכדומה. את המידע הרלבנטי שזוהה על ידם הם מדפיסים ונושאים אותו איתם במהלך הנסיעה. מספר חברות שהן ספקי מידע חברו יחדיו כדי לייצר את הגרסה האולטימטיבית של מידע זמין בפורמט של תוכנה המותאמת לפאלם ולתואמיו. קהל היעד הוא כ- 85% מ- 2.8 מיליארד צרכנים המשתמשים במידע מקוון, אשר חלק גדול מהם משתמש במחשבי כף יד - זאת על פי מחקר שנערך על ידי Yankee Group. כך, חברת OAG הציגה לפני מספר שבועות גרסה דיגיטלית של לוח הטיסות של כל חברות התעופה, אשר ניתן להפעילו באופן ידידותי במחשבי פאלם. המחיר של 99$ מקנה למשתמש את היכולת לאתר במהירות בכל זמן שהוא את לוח הטיסות של 300 חברות תעופה בעולם.

התייחסות: מכשירי כף יד בטכנולוגיה של Blackberry משלבים כיום טלפון סלולארי עם גלישה באינטרנט ועם יכולת לקבל ולשלוח דוא"ל. היכולת להיות מקושר ומעודכן באמצעות מכשיר כף היד מייצגת ביקושים לתוכנות מידע בתחומים שונים - כמו לוח טיסות, מפות של ערים, לוח רכבות ואוטובוסים וכמעט כל סוג של מידע אשר עד כה "נאלצנו" לקבל אותו דרך המחשב השולחני.

 powered by: mipotech