הקטגוריה של בגדי שינה לנשים אינה צומחת

יתכן שהסיבה לכך היא המתירנות המינית שהעלתה את הקטגוריה של בגדים תחתונים סקסיים על חשבון פיז'מות שאינן מעוררות השראה עודכן ב 22.2

הקטגוריה של בגדי השינה לנשים (כותנות לילה ופיז'מות) אינה מצליחה לצמוח בשנים האחרונות והיא קופאת על שמריה. זאת למרות העובדה שנשים מוציאות כסף רב על ביגוד כולל בגדים תחתונים. במשך שנים רבות היווה תחום בגדי השינה מרכז רווח חשוב ליצרנים שידעו לקלוע לביקושים של נשים לפיז'מות, חלוקים וכותנות לילה סקסיות שהמפורסמת שבהן היא ה"בייבי דול". רשת ויקטוריה סיקרט זיהתה נכון את התהליך החד כיווני של שיוויון לנשים והוציאה את הבגדים התחתונים הסקסיים מהמחתרת והפכה אותם לקטגוריה משמעותית שבו מוצריה מהווים את המותג המוביל. חלק גדול מבגדי השינה לנשים נמכר כיום כמותגים פרטיים, ונראה כי היצרנים המובילים אינם רואים בו מרכז רווח משמעותי. מצבה של הקטגוריה חמור במיוחד בקרב קהל יעד של נערות בגילאי 17-12 המוציאות את מרבית הכסף העומד לרשותם על פרטי לבוש שונים שאינם כוללים בגדי שינה.

התייחסות: השינוי שחל בתחום בגדי השינה לא פסח גם על הגברים. נראה כי הסיבה לכך היא חדירה של המתירנות המינית שאינה מתיישבת עם בגדי שינה של העבר שעיקר ייעודם היה לשמור על קודים 'מוסריים' גם בחדר המיטות. נראה כי בתחום בגדי השינה יש מקום לחדשנות שתשלב אופנות של בגדים תחתונים עם הנוחות המתבקשת בשעת השינה.

 

 powered by: mipotech