גידול דרמטי בצפיה ברשת הטלביזיה PRN המשדרת רק בנקודות מכירה

84% מהנסקרים הסכימו עם האמירה כי תשדירי PRN מסייעים להם במידע על המוצרים השונים

מחקר שביצעה חברת  AC NIELSENמצביע על גידול של 44% בצפיה של לקוחות וולמארט ברשת הטלביזיה PRN  בשנת 2004 לעומת שנת 2002. המחקר מראה עוד כי 65% מהנסקרים זכרו את המותגים שהוצגו באמצעות צגי הטלביזיה בחנויות.

 חברת PRN יצרה את מערכת המדיה הגדולה ביותר בעולם הפועלת בנקודות קמעונאיות. רשת PRN משדרת ללקוחות של למעלה מ 5,000 חנויות המייצגים כמחצית מהאוכלוסיה של ארה"ב. בין הרשתות בהן פועלת PRN ניתן למצוא את וולמארט, בסט ביי, קוסטקו ועוד. הנוסחה המקובלת לפעילות רשת המדיה, היא חבירה לרשת קמעונאית המשדרת ללקוחותיה מידע על מוצרים ומבצעים. במסגרת המחקר שודרו ב 2,620 חנויות הרשת במהלך תקופה של ארבעה שבועות 44,857 הבזקים של מוצרים ומותגים שונים.

התברר עוד כי ההתייחסות של הלקוחות לתשדירי הטלביזיה היא חיובית, וכי 84% מהנסקרים הסכימו עם האמירה כי תשדירי PRN מסייעים להם במידע על המוצרים השונים.

התייחסות: הקונספט של תשדירי טלביזיה בנקודות המכירה ילך ויגבר ויאפשר למפרסמים לאזן את השחיקה המתמדת בצפייה בפרסומות בטלביזיה הביתית. זאת לאור העובדה כי ציבור הצרכנים המשוטט בחנות הוא שבוי, ואין לו אופציות שילטוט. במידה שהמידע המועבר אליו באמצעות הצגים ימשיך לסייע לו לקבל החלטות קניה ניתן להעריך כי רשתות קמעונאיות נוספות יאמצו את הקונספט. ניתן גם להעריך, כי בקרוב נראה ביטויים מעשיים של הקונספט גם בישראל.powered by: mipotech