תחזית ורודה בבריטניה למכירות של ממרח "מרגרינה" המוריד כולסטרול


למחצית מתושבי בריטניה יש רמה גבוהה של כולסטרול, דבר המייצג כידוע סיכון רב ללקות במחלות לב. חברת יוניליבר בדקה את השוק ומצאה כי הבלבול הקיים בציבור באשר לסוגי המזון שיש לצרוך על בסיס יומי כדי להוריד את רמת הכולסטרול יצר ביקוש רב לסוג של מזון שיורכב במיוחד לשם כך ואשר ניתן יהיה לאכול אותו וליהנות מטעמו בלי שיהיה צורך לטרוח ולהכינו, והוא יציג כמובן פתרון מוכח לבעיית הכולסטרול .

 

בדיקות שוק שנעשו מצאו כי הציבור אינו מסוגל להפנים כמה עלים ירוקים וצהובים הוא צריך לאכול ביום כדי לטפל בכולסטרול שלו, וכי קיים אצלו ביקוש עז למזון טעים שפותח במיוחד,שאינו דורש הכנה ושיכול להשתלב בדיאטה היומיומית שלו. 

 

 בימים אלה יצא לשוק מוצר שהוא מהדורה חדשה של ה- Flora Pro-Active, שהוא ממרח דמוי מרגרינה הכולל את המרכיב החשוב Sterols שהוא סוג של שומן המופק מצמחים אשר לדעת מומחים הוכח כי הוא יכול לאזן את רמת הכולסטרול אצל אלה שיהפכו אותו לחלק מהדיאטה היומית שלהם. ניתן למרוח את  ה- Flora Pro-Active על לחם, אך לא ניתן להשתמש בו לטיגון. את חשיפת היתרונות של ה- Sterols נוטים לייחס לרולוף ליבנבורג מדרום אפריקה, אשר לפני כשלושים שנה היה עד להחלמה מפתיעה של שכנו שסבל מסרטן הערמונית, לאחר שקיבל מאחד העובדים השחורים תרופת "אליל" מסורתית. ליבנבורג בדק את התרופה ומצא כי היה בה Sterols וכי למרכיב זה יש יכולת לגרום לערמונית מוגדלת להתכווץ לגודל הרצוי. בדיקות שנעשו לאחרונה מצביעות על כך כי המדובר במעין תרופת פלא המטפלת במגוון רחב של תופעות כמו חיזוק המערכת החיסונית, סוכרת, מספר סוגים של סרטן, רמת כולסטרול גבוהה ואפילו שיגרון. ההערכה היא כי ה- Flora Pro-Active תיקלט היטב בשוק, במיוחד לאור ההצלחה של משקאות החלב הפרוביוטיים (אקטימל) אשר הוכח כי הם מחזקים את המערכת החיסונית ומסייעים למערכת העיכול.

התייחסות: הציבור אמנם מודע לכך שירקות ופירות תורמים רבות להורדת הכולסטרול, אך רוב רובם של הצרכנים שאינם מוכנים לוותר על מאכלים הנחשבים לבריאים פחות לא יודעים מה היא הכמות היומית שעליהם לצרוך מכל סוג של ירק ופרי. נוצרה כאן נישה למוצרי מזון שהוכנו במיוחד והמכילים מרכיבים שהם בחזקת תוספי מזון, אשר יש להם תרומה מוכחת לבריאות הצרכנים. היצרן של ה- Flora Pro-Active קובע כי די באכילה של 25 גרם ליום כדי לפתור בעיות בריאות רבות. סביר להניח כי בקרוב נראה מוצרים נוספים בקונספט שהוא פרפרזה של המונח  One-Stop Shopאשר יבטיחו לנו בריאות טובה יותר, אחד מהם, המפותח עתה על ידי חברת הממתקים מארס, הוא קקאו המכיל מרכיב של פלאוונול האמור להפחית לחץ דם ולהגדיל משמעותית את זרימת הדם למוח.powered by: mipotech