הרפואה הפרטית בארה"ב עוברת לפלטפורמה מקוונת


הרפואה הפרטית בארה"ב הופכת למקוונת, מייעלת את הטיפול בחולים ובתביעות ביטוח, וגם שוחקת את ההגנה על פרטיות החולים. השנה השקיעו קליניקות ובתי חולים כ 60 מיליארד דולר במערכות מחשוב, וניתוב התכנים של בסיסי הנתונים באמצעות הפס הרחב.

מגמה זו מהווה פלטפורמה להקמתם של חברות שירות כמו WELLPOINT HEALTH NETWORKS המעניקות לקליניקות ללא תשלום מחשבי PC, חיבור מהיר לאינטרנט ותוכנות.

 

בשנת 2004 השנה השקיעו קליניקות ובתי חולים  בארה"ב כ 60 מיליארד דולר במערכות מחשוב מקוונות

 

 

הרופאים הפרטיים יכולים בעזרת השירות לתקשר עם חברות הביטוח באופן מקוון, כולל הגשת תביעות כספיות, ובירורים שונים. כבר בשנה זו יוכלו הרופאים לקבל באופן מיידי נתונים על ההיסטוריה הרפואית של כל אחד מהחולים שלהם. גם הפציינטים ייהנו משירותים אלה, כאשר יגיעו לביקור אצל רופא מומחה, שוב לא יצטרכו למלא טפסים ארוכים, די בכך שיעבירו כרטיס מגנטי במתקן הצמוד למחשב הקליניקה, כדי שכל הנתונים יעמדו מיידית לרשותו של הרופא המטפל. המגאזין פורבס צופה כי חברת כמו GE ו CISCO יוכלו ליהנות ממגמה זו.

התייחסות: הפס הרחב משמש מנוף לפיתוח פתרונות חדשים בתחום הרפואה, כאשר אחד הבולטים שבהם הוא אבחון מחלות. חברת SECOND OPINION הישראלית פועלת מזה שנים כפלטפורמה המקשרת בין חולים לבין מרכזים רפואיים בארה"ב בעלי שם עולמי לצרכי אבחון מחלות.

 powered by: mipotech