רשת ברגר קינג מפתחת מסעדות אינטימיות ומשודרגות

מנכ"ל הרשת אומר כי התכנון החדש ממחיש את החזון העתידי של המותג, שעיקרו מזון איכותי, משולב בחוויית לקוח ייחודית (אוק' 2009)

רשת המזון המהיר ברגר קינג חשפה קונספט תכנוני חדש הקרוי 2020, של מסעדה עם אווירה אינטימית, שהושקה בשדה התעופה הבינלאומי סכיפהול שבאמסטרדם.      במסעדה זו בוצעה השקעה משמעותית כדי ליצור אווירה נעימה יותר מאשר במסעדות הרשת שבהן יש אווירה של אכול-מהר-ככל יכולתך, שכן, אין כל סיבה אחרת להישאר ולשבת בהן. ג'ון צ'ידסי, מנכ"ל הרשת אומר כי התכנון החדש ממחיש את החזון העתידי של המותג, שעיקרו מזון איכותי, משולב בחוויית לקוח ייחודית. העיצוב של החנות שהיא החלוץ  של תת הרשת 2020 כולל פאנלים לבנים ושחורים, משולבים בגימור של לבנים ובטון. הבחירה בשדה התעופה של סכיפהול נעשתה על בסיס העובדה כי זוהי המסעדה המניבה ביותר של הרשת, המייצרת עבורה הכנסה של 12.5 מיליון דולר בשנה. זאת בהשוואה להכנסה של 300-600 אלף דולר בשנה של מסעדה ממוצעת ברשת. המסעדות בתת הרשת החדשה, אמורות להגדיל את המכירות ב 15-20 אחוז.

פרשנות העורך: אכן, השהייה במסעדות של רשתות המזון המהיר, אינה מעניקה השראה לסועדים, אשר רובם ככולם, נוטשים אותה לאחר סיום הארוחה, הנמשכת בדרך כלל מספר דקות. לאחרונה בשל המגמה הבריאותית, אכן שודרג המזון גם ברמת הנראות והטעם. הקונספט החדש של ברגר קינג מציג הבטחה שנראה כי הרשת תוכל לקיים אותה.

 

 powered by: mipotech