רשת סופרמרקטים תחסן לקוחות נגד שפעת החזירים

רשת הסופרמרקטים האמריקנית הפופולארית Safeway תיתן חיסונים נגד שפעת במחיר שהוא נמוך משמעותית מזה המבוצע במרפאות פרטיות. (אוגוסט 2009)

רשת הסופרמרקטים האמריקנית הפופולארית Safeway הודיעה כי מעתה ועד לחודש מרץ בשנה הבאה, ניתן יהיה לקבל בה חיסונים נגד שפעת במחיר שהוא נמוך משמעותית מזה המבוצע במרפאות פרטיות. רשת הסופרמרקטים מעמידה את שירותי החיסון נגד שפעת שלה גם מחוץ לחנויותיה, במקומות כמו בתי אבות, משרדים ומקומות ציבוריים שונים, כך שתושבים מכל שכבות האוכלוסייה יוכלו להתחסן סמוך למקום מגוריהם במחיר נמוך. דייוויד פונג, סמנכ"ל שירותי הבריאות של הרשת, מעריך כי מהלך זה יחסוך לציבור כ 100 מיליון דולר. פונג אמר עוד כי הרשת נמצאת עתה בקשר עם רשויות הבריאות הפדראליות כדי לקבל את החיסונים נגד שפעת החזירים, והוא מעריך כי ניתן יהיה להעמיד אותם לרשות הציבור במהלך חודש אוקטובר הקרוב.

פרשנות העורך: בתי מרקחת הפועלים במסגרת רשתות סופרמרקט, אינם מראה חדש, אך בתקופה בה עונת השפעת מתקרבת ובאה, ובמיוחד זו הקרויה 'שפעת החזירים', כאשר המודעות של הציבור לסכנותיה היא בשיאה, משיגה בכך SAFEWAY שתי מטרות ברורות – סיוע אמיתי לציבור שהוא סוג של מעורבות חיובית בקהילה, ומכירת החיסונים במחירים נמוכים משמעותית מאלה שהמרפאות מספקות.

 powered by: mipotech