הושקה גרסת ווידיאו של 12 שניות לטוויטר

אחד המייסדים של המיזם אומר כי מחקר שהתבצע על ידם הראה כי רוב הגולשים מפסיקים לצפות בקטעי ווידיאו לאחר 10-20 שניות (אוג' 2009)

הבשורה החדשה עוד לפני שממש התרגלנו לטוויטר המאפשר העברה של 140 תווים בכל פעם, היא גרסת הווידיאו של חברת 12seconds.tv אשר כשמה כן היא – אפשרות להעביר לעוקבים קטעי ווידיאו באורך של 12 שניות. קטעים אלה שניתן לצלם אותם במצלמת טלפון סלולארי, או במצלמת ווידיאו מיועדת, ניתן להעלות אותם בפייסבוק, טוויטר, או בהרשמה לחברת 12seconds.tv. כך, ניתן יהיה להעביר טוויט של 140 תווים, הכולל בתוכם גם לינק לסרטון בן 12 השניות. סול ליפמן, אחד המייסדים של 12seconds.tv אומר כי מחקר שהתבצע על ידם הראה כי רוב הגולשים מפסיקים לצפות בקטעי ווידיאו לאחר 10-20 שניות, וכי 75% מהגולשים המשתמשים בשירות של החברה, הם אלה המגיעים אל הסרטון באמצעות לינקים שבמסרי הטוויטר. ליפמן אומר, כי כ 50,000 קטעי ווידיאו המוצעים על ידי גולשים שנרשמו לאתר 12seconds.tv נצפים מידי יום.

פרשנות העורך: לאחר שניתן היה להאזין לפודקאסט, באמצעות לינקים במסרי הטוויטר, היה ברור כי הווידיאו יגיע. הרעיון של 12 שניות צריך עוד להבשיל ולהוכיח את עצמו, אך על פניו הוא נראה הגיוני. קלות ההפקה, שניתנת לביצוע על ידי כל ילד, והצורך להתמודד עם עריכה שתמצה את המסרים ב 12 שניות, יכולים להבטיח תפוצה רבה, במיוחד אצל עוקבים/גרופיס של סלבס, וכן גם בתחום העסקי, בין  ספקים, קניינים ויצרנים.

 

 powered by: mipotech