מרכז רפואי מוביל פותח סניף בקניון הגדול ביותר בארה"ב

מנכ"ל 'מאיו קליניק', אומר כי מטרת הקמתו של הסניף החדש, היא להוות פלטפורמה לחדשנות, באמצעות הקשר הבלתי אמצעי עם המבקרים בקניון, אשר בשנה שעברה הגיעה מספרם ל 40 מיליון (יוני 2009)

מאיו קליניק, אחד המרכזים הרפואיים המשמעותיים ביותר בעולם, הודיע על תכניתו להקים את אחד המרכזים שלו, בקניון של אמריקה, שהוא מגה קניון, הנמצא במדינת מינסוטה, המעסיק 12,000 עובדים, ונמצאים בו למעלה מ 500 חנויות קמעונאיות. זוהי הפעם הראשונה, שמרכז רפואי חשוב, הכולל בית חולים ומעבדות מחקר רפואי מהמתקדמות בעולם, פותח סניף בקניון. ד"ר גלן פורבס, מנכ"ל מאיו קליניק, אומר כי מטרת הקמתו של הסניף החדש, היא כדי להוות פלטפורמה לחדשנות, באמצעות הקשר הבלתי אמצעי עם אלה המבקרים בקניון, אשר בשנה שעברה הגיעה מספרם ל 40 מיליון צרכנים. הקניון הוא סוג של אתר תיירות, המושך לא רק את התושבים באזור, אלא גם ואולי בעיקר, צרכנים המגיעים מכל קצווי אמריקה והעולם כדי לבקר בפלא הקמעונאי, אשר בשנים הקרובות, יכלול גם פארק שעשועים ומספר רב של בתי מלון.

פרשנות העורך: זוהי תופעה ייחודית בעלת אופי שיווקי ברור, שנועד גם לחשוף את היכולות המתקדמות של מאיו-קליניק, בפני קהלי יעד, שקודם לכן, הסתפקו כאשר נזקקו לכך, בשירותים רפואיים במקומות מגוריהם. יחד עם זאת, מאיו קליניק, הוא מרכז רפואי שלא למטרות רווח, ואין ספק, כי הקשר הבלתי אמצעי, עם קהלי יעד חדשים, שחלקם זקוקים לטיפולים כאלה ואחרים, ייצור פתרונות חדשניים למחלות שונות.powered by: mipotech