גאדג'ט חדש מאפשר העברה של מידע אישי בין המבקרים בתערוכה או בכנס

המבקרים יכולים להציג את הנתונים האישיים של אלה שהחליפו איתם מידע באתר מיוחד המציג גם צילומים וקטעי ווידיאו שלהם (אפריל 2009)

גאדג'ט חדש המאפשר למקסם אופציות של מינגלינג, הוא ה MingleSticks, הנראה כמו דיסק און קי, שניתן לתלות אותו על מחזיק המפתחות, המשמש ככרטיס ביקור אלקטרוני. לגאדג'ט כפתור אחד בלבד, וחיישן אינפרה אדום בצידו האחד, ומחבר USB בצידו האחר. כאשר שני אנשים שברשותם הגאדג'ט נפגשים, כל מה שעליהם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור כדי ליצור קשר מוצלח שבא לידי ביטוי באור ירוק שנדלק על גבי ה MingleSticks. בתום האירוע, כמו כנס או תערוכה מקצועית, יכול כל אחד מהם לחבר את הגאדג'ט למחשב, והאתר Mingle360 עולה מיידית, ומאפשר למשתמש לצפות בכרטיסי הביקור של אלה שנוצר איתם קשר אינפרה אדום מוצלח, כולל תצלום שלהם, ואף קטע ווידיאו. ה  MingleSticks מוצע עתה למבקרים בכנסים ובתערוכות, לשכור את הגאדג'ט תמורת 20 דולר לתקופת הכנס.

התייחסות: אכן, פיתרון יעיל לאיסוף של כרטיסי ביקור פיסיים, אשר לא תמיד זוכרים, אם כרטיס כלשהו, שייך אמנם לאדם שאיתו ניהלנו שיחה אקראית אך מעניינית. סביר להניח כי קונספט ישמש כהשראה ליזמים אחרים שיפתחו גאדג'טס תואמים או מתקדמים יותר. ניתן גם להשתמש באירועי ספיד דייטינג, כדי לרענן את הזיכרון ואולי גם לשיקול נוסף בהחלטה ליצירת קשר.powered by: mipotech