מתקן חדש של סיסקו יאפשר שימוש במספר נמוך יותר של שרתים

המתקן החדש פותח בשל הביקושים ההולכים וגדלים למרכזי דאטה כאשר משקל הכובד עובר מתוכנות המצויות במחשבי ה PC אל האינטרנט (מרץ 2009)

מתקן חדש של חברת סיסקו, לוקח את השרתים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק למקום חדש, בכך שהוא דוחס עוצמה של מחשבים רבים לקופסה המסוגלת להכיל את תכולת המידע המאוחסן, ואת כלי הנטוורקינג, שהם תחום ההתמחות של התאגיד סיסקו. המתקן החדש פותח בשל הביקושים ההולכים וגדלים למרכזי דאטה  כאשר משקל הכובד עובר מתוכנות המצויות במחשבי ה PC אל האינטרנט, ותאגידים מחפשים דרכים יעילות יותר לפתח את מרכזי המידע שלהם. כיום, חייבים התאגידים לצרף מספר רב של שרתים יחד עם מאגרי מידע, ומוצרים המיועדים לנטוורקינג, מה שגורם להיווצרות של נפחי מידע גדולים שאינם מנוצלים, וצורך כמויות אדירות של עוצמה מחשובית. המתקן החדש של סיסקו יסייע לחברות להשתמש בכמות קטנה יותר של כלים, מה שיחסוך כסף בחומרה ויגביר את העוצמה המחשובית שלהם.

פרשנות העורך: ניהול מידע, אחסונו, ותהליכי השיתוף שלו על פי רמות הרשאה שונות, מהווים היום את המוח הדיגיטאלי של תאגידים בינוניים וגדולים. היכולת לנהל מידע זה במספר מצומצם יותר של כלים, יסייע לתאגידים להתגבר הן על בעיות ניהול המידע, והן על בעיות בטיחות.

 

 powered by: mipotech