פותחה תוכנית נאמנות חדשה המתאימה גם לרשתות קמעונאיות קטנות


רשתות קמעונאיות קטנות נרתעות מלקיים תוכניות נאמנות המבוססות על פילוח לקוחות. הבעיה העיקרית היא כי תוכניות נאמנות נתפשות על ידי בעלי הרשתות הללו כעתירות השקעה וכמורכבות ומסובכות לתפעול. חברת Visible Results האוסטרלית יצרה פיתרון נוח וידידותי הן לצרכן והן לבעלי רשתות גדולות וקטנות, המאפשר להפעיל בעלות נמוכה תוכניות נאמנות יעילות, שביכולתן להגדיל את המכירות באופן משמעותי. לקוחות מקבלים כרטיס דק בגודל של כרטיס אשראי, שבתוכו מותקן פס מגנטי חכם וצד אחד שלו הוא משטח כסוף ומבריק. כאשר מגיע הלקוח לקופת החנות מעביר הקופאי את הכרטיס במתקן מיוחד, אשר בתוך שניות מדפיס על גבי המשטח המבריק נתונים על מספר הנקודות שנצברו עד כה לזכותו של הלקוח, רשימה של הטבות המגיעות לו בגין הצטברות הרכישות שביצע בעבר ומידע על מבצעים המתקיימים על ידי החנות, ואף פרסומות. היתרון העיקרי של הכרטיס הוא בכך שבכל פעם שייכנס הלקוח לחנות, ידפיס המתקן על גבי הכרטיס מידע עדכני על הזכויות המצטברות שלו ובכך יוכל ליהנות בו-במקום מההטבות המוצעות לו. הנפקת הכרטיס היא ידידותית ומהירה ולקוח חדש יוכל לקבל כרטיס אישי המכיל את פרטיו  במקום ובאופן מיידי. המידע המצטבר על כל לקוח עומד לרשות בעלי החנות והוא כולל ניתוח של הרכישות לפי מוצרים והיקף קנייה, תכיפות הביקור של הלקוח בחנות, ונתונים נוספים.  חברת

Visible Results  פועלת באוסטרליה, ניו זילנד, יפאן וכן באירופה, ולאחרונה גם החלה לפעול בישראל באמצעות נציגתה חברת Segmarketing.

התייחסות: תוכניות נאמנות המבוססות על העברת מסרים שונים לצרכנים שונים והמבוססות על פילוח קהלי היעד באמצעות בסיס נתונים, מתגמלות היטב את מפעיליהן - במניעת נטישה של לקוחות, בהגדלת נתח לקוח וביכולת להגדיל גם את פלח השוק.

 powered by: mipotech