בקצרה


♣"אמריקה אונליין" מתכננת להיכנס לשוק הנסיעות המקוון והצפוף כבר בראשית השנה הקרובה, ותציע שירות חינם אשר יבצע חיפוש בעשרות אתרי נסיעות אחר הדיל הטוב ביותר. האתר של ענק התקשורת לא ימכור כרטיסים וחופשות אלא יפנה את הגולשים לאתרים שבהם יוכלו לרכוש ישירות את הטיסות והחופשות. כניסה לתחום זה מהווה חלק ממאמציה של AOL להציע לצרכנים שירותי תוכן ללא תשלום. תחום הנסיעות המקוון בעולם מגלגל כיום 54 מיליארד דולר, ומהווה 23% מכלל מוצרי הנסיעות שנרכשו בשנה האחרונה. הצפי הוא כי השוק יגדל ב- 69% בחמש השנים הקרובות. חברת המחקר Jupiter קובעת, כי היקף שוק הנסיעות המקוון העולמי יגיע בשנת 2009 להיקף של 91 מיליארד דולר ויהווה 33% מכלל שוק הנסיעות.

♣ התייחסות לצעד החדש של TIVO : ההודעה הדרמטית של TIVO כי תאפשר הקפצת מודעות בנוסח באנרים על מסך הטלוויזיה בעת שהצופה ילחץ על הכפתור המדלג על ...פרסומות, מייצגת את גישת הפילוח "אחד על אחד", שכן המודעות יתאימו לפרופיל הביקושים של הצופה על פי ניתוח הרגלי הצפייה שלו, ובהתאם לתוכן השיווקי המוגש בתכנית הספציפית בה הוא צופה.

♣ Easy Jet, חברת התעופה האירופית בדיסקאונט, דיווחה כי בחודש אוקטובר האחרון הטיסה 2.4 מיליון נוסעים, מה שמהווה גידול של 25% לעומת אוקטובר אשתקד. התפוסה הממוצעת של המטוסים גדלה מ- 85.5% ל- 87%. לעומת זאת ירדה הרווחיות עקב עליית מחירי הנפט.

♣ משווקים של שמן זית יוכלו על פי אישור של ה-FDA  (הרשות הפדרלית למזון ותרופות) לפרסם כי שמן הזית מסייע במניעת מחלות לב. ה-FDA  הסכימה לאמירה, כי "יש עדויות חלקיות אך לא מוחלטות שצריכה של שתי כפות שמן זית ביום (23 גרם) עשויה לצמצם את הסכנה של מחלות לב."

 powered by: mipotech