רשת מכוני כושר ללא הליכונים, ספינינג ומתקני ספא הפכה לגדולה ביותר בעולם


רשת מכוני הכושר הגדולה ביותר בעולם, Curves, מיועדת  לנשים - ואין בה הליכונים, אופני ספינינג, סאונה, מראות, כיתות אירוביקה ואף לא לוקרים. פעילותן האופיינית של החברות במועדון נמשכת שלושים דקות, שבמהלכן הן מוציאות כ- 500 קלוריות ומפעילות 8 מתוך 12 מכונות המייצרות התנגדות לחיזוק שרירים שונים, כאשר לפני או אחרי פעילות הן רצות או הולכות במסלולים נייחים. הרשת, הפרושה על פני 50 מדינות בארה"ב ו- 28 ארצות מחוצה לה, פונה אל גילאיות חמישים פלוס - ה"בייבי בומרס" - וגילגלה בשנה שעברה מעל למיליארד דולר.

 

רשת CURVES מיועדת  לנשים בגילאי חמישים פלוס והיא פרושה על פני 50 מדינות בארה"ב ו-28 ארצות

 

"אנחנו המקדונלדס של מכוני הכושר בארה"ב ובקנדה," אומר גארי היווין, יוזם הקונספט והבעלים, ליומון LA Times. אחד היתרונות המרכזיים של ה- Curves הוא המחיר. חברות משלמות 29$ לחודש - סכום הנמוך באופן משמעותי מאלה של מכוני הכושר המצויידים היטב. שטח ממוצע של מכון Curves  הוא כ-200 מ"ר, מה שמאפשר לכלול בו נתיבים להליכה וריצה וכן מכונות התנגדות לחיזוק השרירים. המכונים ממוקמים בעיקר בערים קטנות. כך למשל במדינת מיין ממוקמים 31 מתוך 76 המכונים בעיירות אשר מספר התושבים של כל אחת מהן הוא כ- 5,000 נפש. "במקום שאיאלץ לנהוג במשך 45 דקות למכון הנמצא במרכז המסחרי, אני יכולה להגיע ל- Curves בתוך חמש דקות," אומרת תושבת של אחת הערים. 

התייחסות: חלק גדול של בני חמישים ומעלה הרוצים לשמור על כושר, מרגישים כי הם מנצלים רק חלק קטן מהמתקנים המוצעים על ידי מכוני הכושר המשוכללים: קירות טיפוס, אופני ספינינג ומתקני ספא שונים נמצאים בשימוש רק על ידי חלק קטן מהם. השאר חשים כי הם משלמים כסף רב עבור שירותים שאינם משתמשים בהם כלל. הקונספט של       Curves, המאפשר לקהלי היעד להשיג את מטרותיהם במחיר זול יותר, הוא דוגמא לפילוח נכון של השוק. גם בישראל יש מקום למכוני כושר כאלה, בעיקר בפריפריה.

 

 powered by: mipotech