הדאודורנט Axe עולה כיתה והופך לבאזז של העולם

הפרסומות מבוססות על ביטוי חסר משמעות, המתנגן היטב, במיוחד כאשר הוא מושמע על ידי אישה בקול צווחני ומתרגש כאשר היא 'מריחה' גבר עם Axe

כמו שריפה בשדה קוצים פורץ שוב הדיאדורנטבושם הגברי המצליח Axe וקופץ כיתה, כאשר קריאת התפעלות והתגרות נשית לניחוח המושך שלו שנוצרה בבית היוצר של חברת הפרסום BBH מטריף את הכל והופך לבאזז של העולם. קריאת ההתפעלות, שתוכננה מראש כדי שתשקף את המאוויים הגבריים ב 75 ארצות בעולם, שלא יוכלו לסרב לכוח המשיכה של AXE המצליח של יוניליוור. הפתרון בא בדמות של ביטוי, חבר משמעות, אך מתנגן היטב, במיוחד כאשר הוא מושמע על ידי אישה בקול צווחני ומתרגש, כאשר היא גבר ה"לובש" את הדיאודרנט מתקרב אליה. קריאה זו הוצגה בפעם הראשונה בפני הלקוח יוניליוור, במשרדי חברת הפרסום בלונדון, אשר צפו יחד בפרסומת כאשר גבר הנראה כמו הזמר אלביס קוסטלו, לבוש כולו בשחור (שהוא הצבע של AXE) הופיע על המסך, וקריאה מיוחמת וסקסית של אישה בקעה מתוך הרמקולים " Bom Chicka Wah Wah" בטונים של גיטרה חשמלית של להקת פאנק משנות השבעים. במסע פרסום מתוכנן היטב באינטרנט, כולל ב YouTube, הפכה קריאה זו לבאזז של העולם, שהפכה את AXE לדאודורנט הגברי הבולט ביותר.

http://www.youtube.com/watch?v=md9zMmsqkg8 לצפייה באחת הגרסאות.

התייחסות: לפני כשלוש שנים הדהד בכל העולם ה WASUP של יצרן הבירה באדווייזר, והפך לקליפ הנשלח ביותר באמצעות המייל. ה Bom Chicka Wah Wah המשגעת את הצעירים בכל העולם מגמד את ה WASUP. נשמע כמו הברקה, אך מאחורי הבאזז המצליח עומדים עשרות רבות של מומחי שיווק, פלנרים, תקציבאים ובעיקר אנשי קריאייטיב שידעו לתרגם את ההנחיות שבבריף לתוצאה מדהימה כזו.

 

 

 powered by: mipotech