כמיליון וחצי בעלי סלולאר מצטרפים כל חודש לשירות התוכן החדש Yahoo Go

היקף התגובות על פרסומות המוצגות על המסך הקטן הוא גבוה ונע בין 2-10%

כ 90% מהצרכנים האמריקניים מחזיקים בטלפונים סלואלריים והפך את התחום לרווי, ממש כמו בישראל. עקב כך, הדגש השיווקי עבר לתחום התוכן, כמו השירות Yahoo Go שהושק על ידי יאהו, בשנה שעברה וכבר אז הכפיל פי שלושה את מספר המשתמשים בשירות זה. עתה, אומרים דוברי מנוע החיפוש, מצטרפים מידי חודש לשירות  1.5 מיליון צרכנים, ובכך הופכת יאהו למותג המוביל בתחום הסלולארי בארה"ב.

הפופולאריות של שירות זה, יצר הזדמנויות חדשות למפרסמים, וכמובן גם לחברות הסלולאר, שכן השירות Yahoo Go כולל אפשרויות חיפוש מהירות למשחקים וקטעי וידיאו, היוצר סינרגיזם עם היכולות של אתר האינטרנט הוותיק. בכנס שנערך לפני מספר ימים למפרסמים ביאהו, נמסר כי על שביעות רצון גבוהה אצל מפרסמים ב Yahoo Go , כמו אדידס, פרוקט אנד גמבל, ופיצה האט. אחד הדוברים סיפר כי היקף התגובות הוא גבוה במיוחד כאשר  2-10% מהמשתמשים מקליקים על הפרסומות, מה שמזכיר את הימים הטובים של האינטרנט.

התייחסות: התאמת תכנים לתחום הסלולאר עשוייה להפוך לדבר הגדול הבא בתחום הפרסום. התכנים יותאמו לביקושים השונים של בעלי מכשירים, ויתחלקו בין משחקים, קליפים של וידיאו, ומידע מעובד, קצר וידידותי שיתחלק בין חדשות לבין מידע ייחודי, על פי הפרופיל של המשתמש.

 powered by: mipotech