חברת תעופה חדשה תשלם לדיילות בעמלות על מכירת מוצרים

נוסע שישלם 10 דולר לטיסה לכיוון אחד מקולומבוס אוהיו ללוס אנג'לס או בוסטון, יצטרך להתמודד במהלך הטיסה עם מאמצי המכירה של הדיילים והדיילות

חברת תעופה חדשה Skybus לטיסות פנים בארה"ב מתכוונת לשבור את השוק במחירים זולים עד כדי גיחוך, שתתבסס בין השאר גם על הפיכתם של הדיילים והדיילות לאנשי מכירות מעופפים. נוסע שישלם 10 דולר לטיסה לכיוון אחד מקולומבוס אוהיו ללוס אנג'לס או בוסטון, יצטרך להתמודד במהלך הטיסה עם מאמצי המכירה של הדיילים והדיילות, שינסו למכור לו, מארוחה (מחיר הטיסה אינו כולל ארוחות)  ועד לקרם הגנה, לאלה הטסים לפלורידה. השכר הבסיסי של הדיילות והדיילים הוא 9 דולר לשעה פלוס 10% עמלה על המכירות שהם יצליחו לבצע בעת הטיסה. הטייסים, המקבלים אמנם שכר נאה של 75,000 דולר בשנה, יכריזו בעת הטיסה על מבצעים ועל מוצרים ייחודיים במחירים מושכים. האם יש לחברת תעופה כזו סיכוי? ייתכן, מאחר שקונספט זה מועתק מחברת התעופה האירלנדית ריאן אייר, הפועלת בהצלחה באירופה, ורווחיה מרקיעים שחקים, תרתי משמע. 

התייחסות: חברות התעופה יתחלקו בעתיד,  כמו רשתות קמעונאיות, לדיסקאונט שישכילו לצמצם את ההוצאות בדרכים יצירתיות, ולפרימיום שיעמידו לרשות הנוסעים חוויות 'קניה' ייחודיות.  

 powered by: mipotech